Kulinarne kursy

Umiejętność zdrowego i smacznego gotowania jest niezwykle przydatna szczególnie, gdy chcemy zadbać o swoją dietę i naszych bliskich. Jeśli nie wiesz jak dobierać odpowiednie składniki, aby stworzyć coś dobrego, to serdecznie zachęcamy do skorzystania z kursów kulinarnych dla każdego. OLIMPIAKOS organizuje tego rodzaju szkolenia i kursy na terenie całej Polski, dlatego cieszą się one tak wielkim zainteresowaniem. Kursy i warsztaty gotowania prowadzi mgr Justyna Mizera, która jest jedną z najbardziej uznanych dietetycznej sportowych w Polsce.

Jedz smacznie i zdrowo

Warsztaty odbywają się w ramach dietetyki sportowej lub odchudzania. Każdy może wybrać jeden z nich i nabyć nowej wiedzy oraz umiejętności prawidłowego gotowania zdrowych i fit dań. W ramach warsztatów dotyczących odchudzania kursanci skorzystają z:

— wykładów o metabolizmie,

— informacji o mitach i faktach dot. odchudzania,

— możliwości wykonania 4 posiłków,

i wielu innych elementów kursu, które podniosą poziomi wiedzy kulinarnej. Na koniec każdy z kursantów otrzyma certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Serdecznie zachęcamy do zapisów— liczba miejsc jest ograniczona!


Olimpiakos
VIII Poprzeczna 2A, lok. 15
04-766  Warszawa
tel. 516-183-830

Zobacz także:

Jogurt ekologiczny w niskiej cenie

Jogurt ekologiczny w niskiej cenie

Przygotowanie potraw – tylko w garnku idealnym

Przygotowanie potraw – tylko w garnku idealnym